Iepirkuma RD2013/2 konkursa rezultātā apstiprinājumu līdzfinansējuma līguma slēgšanai ar Rīgas pilsētas pašvaldību 24.04.2013. iepirkuma pieteikumu vērtēšanas sēdē saņēma šādi pieteikumi:

SIA "Ego Media" pieteikums „DED_005” (DED_005), kas taps sadarbībā ar „Cine Pro” (Krievija),  ar līdzfinansējuma intensitāti 20%;

SIA "Sun & Moon Pictures Intl." pieteikums "Nāvessods" (Death Penalty), kas taps sadarbībā ar „Happy Hour Productions” (Lielbritānija), ar līdzfinansējuma intensitāti 10%; Netika īstenots.

SIA "Sun & Moon Pictures Intl." pieteikums "Laureāts" (Laureate), kas taps sadarbībā ar „Deya Productions Ltd” (Lielbritānija), ar līdzfinansējuma intensitāti 10%; Netika īstenots.

SIA "Telekompānija Forma PRO" pieteikums "Par mammu!" (For mum!), kas taps sadarbībā ar „Trogir prodakšn” (Krievija), ar līdzfinansējuma intensitāti 10%; Netika īstenots.

SIA „Boheme International” pieteikums „Mantojums” (Inheritance), kas taps sadarbībā ar „Production centre Ivan" (Krievija), ar līdzfinansējuma intensitāti 10%;

SIA „Boheme International” pieteikums „Godīgi” (Honestly), kas taps sadarbībā ar „Amalgama Production" (Krievija), ar līdzfinansējuma intensitāti 10%.

Iepirkuma RD2013/3 konkursa rezultātā apstiprinājumu līdzfinansējuma līguma slēgšanai ar Rīgas pilsētas pašvaldību 05.11.2013. iepirkuma pieteikumu vērtēšanas sēdē saņēma šādi pieteikumi:

SIA „Boheme International” pieteikums „Kvest” (Quest), kas taps sadarbībā ar „Production centre Ivan" (Krievija), ar līdzfinansējuma intensitāti 20%;

SIA "Film Angels Studio" pieteikums „Tiktāl viss labi” (So Far So Good), kas taps sadarbībā ar „Film United” (Čehija), ar līdzfinansējuma intensitāti 10%. Netika īstenots.